Deze dop is geschikt om de originele dop van de vitaliserfles te vervangen. De dop wordt standaard geleverd met los rietje.

LET OP! Het bijgeleverde rietje kunt u in de dop plaatsen (voor aanzuigfunctie) en is alleen geschikt voor koud water consumptie. Bij gebruik met warm/heet water kan er BPA vrijkomen uit het rietje. U kunt ook uit de fles drinken zonder rietje.

De verkoopprijs van één dop is relatief hoger omdat deze niet door de brievenbus kan en we daarom extra verzendkosten rekenen die dus bij de prijs inzitten.

Daarom is de prijs vanaf twee stuks een stuk goedkoper.
 

Verzending

  • Dit product heeft normaal gesproken een levertijd van 1 à 2 werkdagen.
  • Bij een totaal bestelbedrag vanaf € 100 is de verzending gratis.
Foto('s):
Opties:
Prijsinformatie:
Prijs per stuk:
€ 4,95
Aantal: Bestellen

Heeft u een vraag over dit product?

Stel ons uw vraag

Verzendkosten

€ 4,95 

Voorraad

153

Stel een vraag over dit product

Velden met een * zijn verplicht om in te vullen.

Jouw vraag is verzonden! Bedankt.

We zullen jou zo snel mogelijk voorzien van een antwoord.

Reviews

Sorteren op:

Review toevoegen

Geen reviews gevonden.

Deze website gebruikt cookies om het bezoek te meten, we slaan geen persoonlijke gegevens op.
Accepteer geselecteerde cookies
Beste klant,

Hartelijk dank voor uw bezoek. Na een intense privéperiode heb ik behoefte om een tijdje rust te nemen. Heerlijk Water is in ieder geval tot 1 September gesloten. Dit betekent dat ik tijdelijk niet beschikbaar ben voor vragen, offertes en ook bestellen via deze website tijdelijk niet mogelijk is.

Voor het merendeel van de producten kunt u terecht bij firma Leliveld. O.a. voor:
- Vitalisers
- 5G Energieplaten
- Waterfiltersystemen in combinatie met (hele huis) vitalisers.

Vragen over bovenstaande producten en/of bestellingen kunt u mailen naar info@thuisbron.nl.

Waterfilterpatronen kunt u bestellen op: www.aquaphor-waterfilters.be/online-store/Wisselpatronen-c41254210

Andere producten zijn op dit moment niet leverbaar.

Voor een offerte en/of aankoop van hele huis watervitalisers, eventueel in combinatie met een waterfilter, kunt u terecht bij mijn collega's van de firma Leliveld. Bel daarvoor Johan 0620059346 of mail naar info@thuisbron.nl. Ik zou het waarderen als u laat weten dat u via Heerlijk Water komt.

Dank voor uw begrip en de fijne samenwerking. We hopen u na 1 September  terug te zien. Graag tot ziens.


heart 

Jay Uijttewaal, Heerlijk Water